وکلای آنلاین

وکلای آنلاین

مشاوره با وکلای آنلاین

مشاوره حقوقی واژه ای گوش آشنا در روزگار کنونی است. اگر چند سال پیش فردی کلمه مشاوره حقوقی را می شنید بدون شک با سوالات و ابهامات زیادی مواجه می شد. از جمله اینکه اصلا مشاوره حقوقی چیست؟ چه اهمیتی دارد؟ برای دریافت مشاوره حقوقی به کجا مراجعه کنیم؟ از چه راه هایی می توان مشاوره حقوقی داشت؟ و ... . اگر چنانچه شما هم در این خصوص سوالی دارید لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

این روزها علیرغم پیشرفت تکنولوژی و سهولت دسترسی به اطلاعات مختلف از طریق گوگل و پلتفرم های گوناگون، شاهد افزایش چشمگیر مشکلات حقوقی مردم در مراجع قضایی هستیم.  این امر را می توان با توجه به پرونده های انباشته شده بر روی میز قضات و راهروهای شلوغ دادگاه ها متوجه شد.  سوالی که مطرح می شود این است که با گسترش قانون و اطلاع رسانی های همگانی در رسانه های مختلف چرا شرایط بدین صورت است؟ در پاسخ باید گفت علت این امر این است که مطالب ارائه شده در این موارد به صورت کاملا کلی و عمومی می باشد. این در حالیست که مسائل و مشکلات حقوقی بسیار مختلف بوده و حل هر کدام راه و روش مخصوص به خود را می طلبد.مثلا فرض کنید شما میخواهید طلاق بگیرید و نمی دانید از کجا و چگونه اقدام نمایید در همین هنگام یادتان می افتد که چندماه پیش دوست شما از همسرش جدا شد آن هم در یک مدت کوتاه. بنابراین سریع با او تماس میگیرید تا شما را راهنمایی کند. دوستتان تمام مراحلی که خودش طی کرده بود را به شما می گوید و اقدام می کنید. چند وقت بعد متوجه می شوید که تمام کارهای انجام شده نه تنها به شما کمکی نکرده بلکه به ضرر شما تمام شده است. عصبانی می شوید و به این فکر می کنید دوست شما واقعیت را به شما نگفته است. اما واقعا اینطور نیست. مسائل حقوقی پیچیدگی های بسیار دارد فلذا نمی توان برای همه آنها نسخه واحد پیچید. هر پرونده باید به صورت دقیق بررسی و سپس اقدامات لازم انجام شود.   بدین منظور بایستی به یک فرد متخصص در همان حوزه مورد نظر خود مراجعه نماییم. تا موضوع را به صورت ریشه ای بررسی کرده و بهترین راهکار ممکن را به ما ارائه نماید. بدون شک چنین فردی باید یک وکیل یا مشاور حقوقی باشد که سال ها در این زمینه تحصیل کرده و در جریان پرونده های بسیار قرار گفته است به عبارتی دیگر دود چراغ خورده و کوله باری از تجربه به همراه دارد.مشورت با وکیل یا مشاور حقوقی مستلزم پرداخت هزینه حق المشاوره است. گاهی افراد به منظور صرفه جویی در هزینه ها ترجیح می دهند از مشاوره با دوستان و آشنایان استفاده کنند غافل از اینکه عواقب این کار میتواند جبران ناپذیر باشد.  

 

حال سوالی که اینجا مطرح می شود این است که یک وکیل یا مشاور حقوقی کاربلد کیست و چگونه می توان از اطلاعات او استفاده کرد؟ هزینه مشاوره حقوقی به چه صورت است؟ اگر نصفه شب مشکل حقوقی برایمان پیش آمد چه باید کرد؟ در شهر ما وکیل کاربلدی وجود ندارد آیا می توانم با وکلای مطرح در تهران مشورت نمایم؟و سوالات اینچنین.

برای پاسخ به این سوالات اجازه دهید ابتدا با تعریف وکیل و مشاور حقوقی و تفاوت این دو با هم اشنا شویم. وکیل فردی است که در رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری است. پس از آن در ازمون وکالت شرکت کرده و پس از گذراندن دوران کارآموزی پروانه وکالت گرفته و  فعالیت خود را به عنوان وکیل آغاز کرده است در واقع از طرف شخص دیگر اعم از حقیقی یا حقوقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور شده است. حال اینکه مشاور حقوقی پروانه وکالت ندارد.

 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

 

وکیل کاربلد کسی است که به قانون مسلط بوده و پرونده های زیادی را به ثمر رسانده باشد بنابراین بتواند از حق و حقوق ما دفاع کند. لازم به ذکر است اگر به دنبال وکلای مجرب هستید می توانید با وکلای موسسه حقوقی وکلای تلفنی مشورت نمایید.

روش های مختلفی جهت دریافت مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی وکلای تلفنی وجود دارد از جمله مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی انلاین، وکالت تلفنی

 

هر یک از روش های فوق مزایا و معایب خاص خود را دارد. در روش های مشاوره حقوقی تلفنی، رایگان و مشاوره انلاین محدودیت مکان و زمان وجود ندارد. شما در هر کجای دنیا که باشید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از خدمات مشاوره حقوقی با وکیل متخصص بهره مند شوید.

در مشاوره حقوقی تلفنی شما می توانید با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس بگیرید. موضوع خود را به اپراتور اعلام کرده و بر اساس مدت زمان مشاوره دلخواه حق المشاوره را واریز نموده سپس با وکیل مورد نظر به صورت تلفنی مشوت می نمایید.

 

در مشاوره حقوقی رایگان، کافی ست به وبسایت موسسه به نشانی www.vakiltel.org  مراجعه کرده در کارد مربوطه سوال خود را به صورت دقیق تایپ نمایید وکلای ما سوال را به صورت موشکافانه بررسی و در کمتر از 20 دقیقه بعد بهترین راهکار را برای شما ارسال می کنند.  

 

 

 

 

وکلای انلاین

 

در مشاوره حقوقی انلاین شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و تمامی ایام هفته حتی تعطیلات رسمی به وبسایت موسسه حقوقی وکلای تلفنی مراجعه کرده، رزومه وکیل را بررسی و بر اساس مدت زمان مشاوره حق المشاوره را به صورت انلاین پرداخت می کنید. علاوه براین شما می توانید به صورت همزمان با چندین وکیل مشورت کرده و نتیجه بهتری را به دست آورید.

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقی انلاین در موسسه حقوقی وکلای تلفنی به تخصص وکیل و مدت زمان مشاوره بستگی دارد. بعنوان مثال برای 5 دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل مبلغ 30 هزار تومان پرداخت می کنید. جهت اطلاع از هزینه مشاوره حقوقی به چارت هزینه ها در وبسایت موسسه مراجعه نمایید.

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.