استخدام وکیل و کارشناس

 

اولین گام برای استخدام وکیل

اولین مرحله جهت استخدام در پ

وکلای تلفنی تکمیل فرم استخدام می باشد. بدین منظور کافی است به شماره 09194917242 پیامی مبنی بر تقاضای دریافت فرم استخدام پیامک نمایید تا فرم استخدام برای شما ارسال گردد. همچنین می توانید با کلیک بر https://vakiltel.org/employment  به طور مستقیم به فرم ثبت نام وارد شوید.

 

 

هزینه ثبت نام وکیل برای استخدام

در حال حاضر کم نیستند موسساتی که برای استخدام افراد قبل از هر کاری مبالغی را از آنها دریافت می کنند اما در موسسه حقوقی وکلای تلفنی نیازی به پرداخت هزینه نیست و ثبت نام شما به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

 

 

مدارک لازم برای استخدام وکیل

مدارک لازم برای استخدام عبارتند از :

  • شماره موبایلی که فعال است و در دسترس وکیل می باشد.

  • اسکن عکس پرسنلی

  • اسکن کارت ملی و شناسنامه

  • رزومه شخصی در قالب فایل pdf

  • مدرک تحصیلی در قالب فایل pdf

  • تصویر پروانه وکالت در قالب فایل pdf ( در صورتی که دارای پروانه وکالت از کانون وکلا و یا قوه قضائیه می باشید)

 

نکته مهم این است که موقع وارد کردن شماره تماس مطمئن شوید که شماره به درستی وارد شده است چرا که تنها پل ارتباطی ما با شما شماره ثبت شده در فرم استخدام می باشد.

 

 

نحوه انتخاب تخصص 

در صورتی که در زمینه خاصی تبحر و تخصص بیشتری دارید لطفا در رزومه خود اعلام نمایید. 

 

 

بعد از تکمیل فرم ثبت نام چه باید کرد ؟

7-14 روز پس از تکمیل فرم ثبت نام، پیامکی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام برای شما ارسال می گردد. با استفاده از لینک و یوزر پسورد ارسالی در پیامک، وارد پنل کاربری خود شوید. روی قسمت مشاهده پنل کلیک نموده سپس گزینه سوالات انجمن و کفتگو را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده به 50 مورد از سوالاتی که در مقابل آن گزینه ثبت پاسخ فعال است پاسخ دهید. بدین منظور کافی است پاسخ خود را در کادر تایپ کرده و فقط یکبار روی گزینه ثبت پاسخ کلیک نمایید.  لازم به ذکر است جهت پاسخ به 50 سوال مورد نظر ترجیحا از طریق لپ تاپ یا سیستم خانگی اقدام نمایید. سپس به قسمت ویرایش اطلاعات رفته و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایید. بعد از انجام مراحل فوق از قسمت درخواست پشتیبانی  در پنل خود مراتب را اطلاع رسانی نمایید. بعد از بررسی رزومه هماهنگی لازم برای مصاحبه مرحله اول انجام می شود.

 

 

پروسه استخدام چه مدت زمان میبرد؟

پروسه استخدام به تعداد متقاضیان بستگی دارد اما به طور معمول 2 تا 3 هفته زمان می برد تا رزومه ها به صورت دقیق بررسی و برای مصاحبه علمی هماهنگ گردد. البته لازم به ذکر است که سرعت عمل شما در پاسخگویی به 50 فقره از سوالات آنلاین میتواند پروسه استخدام را بسیار کوتاه مدت نماید.

 

برای پاسخ به 50 سوال چقدر زمان دارم؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید این فرایند را طی ی روز انجام دهید و یا حتی طی چند ماه نسبت به این موضوع اقدام نمایید. 

 

حتما باید پروانه وکالت داشته باشم؟

داشتن پروانه وکالت الزامی نمی باشد. از آنجایی که در موسسه حقوقی وکلای تلفنی کلیه خدمات حقوقی ارائه می گردد بنابراین کارشناسان حقوقی و یا مشاورین حقوقی نیز می توانند در زمینه های مربوط به خود فعالیت نمایند. این امر مستلزم پذیرفته شدن شما در مصاحبه علمی است که توانمندی های شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

چه کسانی به عنوان وکیل و یا مشاور استخدام می شوند؟

کلیه وکلای پایه یک دادگستری و قوه قضائیه، مشاورین حقوقی و کارشناسان حقوقی می توانند در موسسه حقوقی وکلای تلفنی فعالیت نمایند. اما از آنجائیکه رسالت موسسه حقوقی وکلای تلفنی ارائه خدمات حقوقی تضمینی و با کیفیت است فلذا قابلیت های افراد قبل از استخدام به صورت موشکافانه مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه به بررسی مفاهیم وکیل، وکیل پایه یک دادگستری، مشاورین حقوقی و کارشناسان حقوقی خواهیم پرداخت.

 

به چه کسی وکیل اطلاق می گردد؟

فردی که به موجب عقد قرارداد وکالت، از طرف شخصی دیگر( اعم از اشخاص حقوقی یا حقیقی ) برای انجام کاری مأمور می‌شود، وکیل نامیده می شود. 

 

 

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری در واقع شخصی است که تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا حوزه علمیه انجام داده است و دارای مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا می باشد. چنین فردی پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری و یا قوه قضائیه شرکت کرده و پس از پذیرفته شدن دوره کارآموزی خود را جهت کسب تجربه و دانش کافی سپری کرده است.  

 

 

کارشناسان حقوقی چه کسانی هستند؟

کارشناسان حقوقی افرادی هستند که دارای تحصیلات حقوقی بوده اما پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری و یا قوه قضائیه ندارند. این افراد به سبب داشتن تجربه و دانش در مسائل حقوقی می توانند به افراد کمک کنند تا مشکلات حقوقی خود را برطرف سازند و یا از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کنند.

 

مشاور حقوقی

مشاور حقوقی کیست؟ مشاور حقوقی کسی است که با توجه به تسلط کافی بر قوانین جاریه کشور و با توجه به داشتن تحصیلات و تجربیات کافی برای ارایه مشاوره حقوقی و تنظیم دادخواست و لوایح به استخدام شرکتهای دولتی و یا خصوصی در میاد و اصولا کار مشاور حقوقی در سازمان های دولتی و نهادهای شبه دولتی و شرکتهای خصوصی میباشد و مشاورحقوقی در زمینه های مختلف تخصصی فعالیت می کند 

 

مشاورحقوقی دعاوی شرکتها

مشاور حقوقی شرکتها کسی است که تسلط کافی بر قانوانین مورد نیاز برای دفاع از حقوق شرکتها را دارا می باشد مثلا اگر شرکت بخواهد سهام خودش را انتقال دهد کل این فرایند انتقال از سوی مشاور حقوقی انجام می گردد.

 

مشاورحقوقی دعاوی قانون کار

این دسته از مشاورین حقوقی دارای تسلط کافی بر قوانین اداره کار و قانون تامین اجتماعی می باشند که برای حل مشکلات حقوقی بین کارفرما و کارگر اقدام می کنند.نقش مشاور حقوقی برای این گونه دعاوی در حکم وکیل می باشد.

 

مشاور حقوقی دعاوی خانواده

 مشاورین حقوقی که در زمینه پرونده های خانواده دارای دانش تخصصی بوده و ضمن کار تجربی مثلا کارمند دادگستری به مدت ده سال در محاکم خانواده و یا منشی دادگاه خانواده بوده این افراد حسب سابقه تجربی میتوانند برای مشاور حقوقی خانواده در وب سایت وکلای تلفنی درخواست همکاری نمایند .

 

 

مصاحبه به صورت حضوری انجام می شود یا تلفنی؟

مصاحبه اول  به صورت تلفنی برگزار می گردد  در صورت پذیرفته شدن در مصاحبه مرحله اول، مصاحبه علمی به صورت  ویدئو کال برگزار می گردد.  این مصاحبه توسط هیئت مدیره موسسه حقوقی وکلای تلفنی انجام می شود.

 

 

در مصاحبه چه سوالاتی پرسیده می شود؟

بطورکلی دو مرحله مصاحبه انجام خواهد شد. مرحله اول مصاحبه شخصیت می باشد و در صورت پذیرفته شدن، مصاحبه علمی انجام می شود. این مرحله براساس مهارت های انتخابی شما در هنگام ثبت نام انجام می شود. مثلا شما موقع انتخاب مهارت مواردی همچون خانواده، اداره کار، شرکت ها  را انتخاب کرده اید بر همین اساس سوالات مرتبط با ثبت شرکت، تاسیس شرکت، خرید و فروش سهام شرکت، حضانت، طلاق، روابط کارگر و کارفرما و ... از شما پرسیده می شود. در صورت تسلط شما بر موضوعات مطرح شده شما بعنوان یکی از وکلا و مشاورین موسسه حقوقی وکلای تلفنی پذیرفته می شوید.

 

 

آیا وکیل از شهرستان ها هم استخدام می کنید ؟

رسالت اصلی موسسه حقوقی وکلای تلفنی ارائه خدمات حقوقی در سراسر ایران و به صورت 24 ساعته است این خدمات عمدتا به صورت تلفنی و غیرحضوری است  فلذا هیچ محدودیتی از نظر محل زندگی وکیل وجود ندارد و فرقی نمی کند شما ساکن تهران هستید یا خوزستان و یا هر شهر دیگری آنچه که در پذیرش شما نقش دارد دانش حقوقی و تجربه کاری شماست. پس نگران این مسئله  نباشید .

 

منظور از دورکاری چیست؟

در چند سال اخیر برخی از مشاغل کارهای خود را به صورت دورکاری انجام می دهند این بدین معناست که دیگر نیازی به حضور فیزیکی روزانه در محل کار در ساعت مشخص ندارد مثلا شما یک شغل مناسب شرایط خود پیدا کرده اید محل کار در تبریز است و شما ساکن قم هستید دیگر نیازی نیست که بخاطر کار خود شهرتان را ترک کنید بلکه می توانید کار را از منزل خود انجام دهید. در موسسه حقوقی وکلای تلفنی نیز چنین شرایطی وجود دارد بخصوص با شیوع بیماری کرونا و به منظور کمک به حفظ جان مردم این شیوه ارائه خدمات را به طور چشمگیری مورد توجه قرار داده است. پس شما در هر نقطه از کشور که باشید می توانید به صورت تلفنی به مراجعین از سراسر ایران پاسخ دهید.

 

چند ساعت در روز باید کار کنیم ؟

موسسه حقوقی وکلای تلفنی به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد فلذا هیچ محدودیتی برای ساعت کاری شما وجود ندارد و این امر به خود شما بستگی دارد. شما ممکن است روزانه 3 ساعت امکان فعالیت داشته باشید و یا بیشتر. کافی است زمان هایی که شرایط ارائه خدمات مشاوره دارید از طریق شماره  09212242670 اعلام آمادگی نمایید تا در صورت بودن مشاوره در حوزه تخصصی تان به شما ارجاع گردد.  

 

هزینه تماس با وکیل است یا موکل؟

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل بر اساس مدت زمان مشاوره و تخصص و تجربه وکیل تعیین می گردد که این مبلغ توسط مشاوره جو پرداخت خواهد شد اما در مورد هزینه تماس تلفنی باید گفت این تماس از جانب وکیل با مشاوره جو برقرار می شود فلذا هزینه تماس تلفنی توسط وکیل پرداخت می شود نه موکل.

 

در روز چند مراجع خواهم داشت؟

تعداد مشاوره ارجاع شده به هر وکیل  به عوامل متعددی بستگی دارد . از جمله مهمترین آنها میزان تقاضای افراد برای دریافت مشاوره است. علاوه براین موضوع مشاوره نیز یکی از فاکتورهای بسیار مهم است در موسسه حقوقی وکلای تلفنی بیش از 100 وکیل و مشاور حقوقی در حال فعالیت می باشندکه هر کدام در یک زمینه تخصص و تجربه دارند. بنابراین موضوع مشاوره بررسی و براساس تخصص وکلا به آنها ارجاع داده می شود. ممکن است در یک روز 6 مشاوره به یک وکیل ارجاع داده شود و روز بعد هیچ ارجاعی نباشد.

 

کارشناس حقوق هم استخدام می کنید؟

در موسسه حقوقی وکلای تلفنی داشتن پروانه وکالت دادگستری الزامی نمی باشد. بلکه داشتن کارشناسی حقوق و رشته های مربوطه کفایت می کند. البته لازم به ذکر است که توانایی و دانش افراد بارها مورد سنجش قرار گرفته و تنها کارشناسان حقوقی مجاز به فعالیت در موسسه می شوند که دانش حقوقی و تجربه کاری کافی در این زمینه را داشته باشند.

 

درامد ماهیانه وکلا در موسسه وکلای تلفنی چقدر است؟

درآمد وکلا در موسسه مقدار ثابت و مشخصی نمی باشد و به طور مستقیم به میزان فعالیت وکیل در موسسه بستگی دارد. بعنوان مثال یک نفر در طول شبانه روز 10 ساعت در موسسه فعالیت دارد که در مقایسه با فردی که فقط 3 ساعت مشاوره می دهد به مراتب درامد بیشتری خواهد داشت.  هرچه زمان فعالیت بیشتر درامد هم بیشتر خواهد بود.

علاوه براین وکیلی که پس از ارائه مشاوره حقوقی تلفنی، نیاز مشاوره جو را شناسایی و به اقتضای شرایط یکی از اوراق قضایی را برای او نگارش نماید مسلما نسبت به وکیلی که صرفا مشاوره حقوقی تلفنی انجام می دهد درامد بیشتری دارد. در این بین اگر مشاوره حقوقی حضوری، حضور در جلسات انعقاد قرارداد و یا انعقاد قرارداد وکالت هم انجام شود در آمد به طور چشمگیری افزایش می یابد.

 

حق الزحمه وکلا به چه صورت محاسبه می شود ؟

حق الزحمه وکلا به صورت پورسانتی و درصدی محاسبه می شود. برای مشاوره حقوقی تلفنی به ازای هر دقیقه مشاوره 1000 تومان سهم وکیل می باشد. مثلا 10 دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی، 10000 تومان درآمد برای وکیل به همراه خواهد داشت.

در صورت نگارش اوراق قضایی نیمی از مبلغ نگارش به وکیل تخصیص داده می شود. بعنوان مثال چنانچه هزینه نگارش اظهارنامه 200000 تومان باشد مبلغ 100000 تومان به وکیل پرداخت می شود.

ارجاع مستقیم کاربراز سوی موسسه به وکیل، جهت نگارش لایحه،دادخواست،اظهارنامه، شکواییه، قراردادهای خصوصی و دیگر نگارش اوراق قضایی، تعیین دستمزد از سوی موسسه با توجه به عملکرد وکیل و تناسب کاری برای نگارشات انجام شده میباشد.

در مواقعی که مشاوره حقوقی تلفنی منجر به انعقاد قرارداد وکالت بشود 70% از مبلغ حق الوکاله به وکیل و 30% حق الوکاله به موسسه پرداخت می شود.

 

نحوه پرداخت حقوق وکلا

در موسسه حقوقی وکلای تلفنی، حقوق وکلا به صورت ماهیانه و در 16 هر ماه پرداخت خواهد شد.

 

 

مشاوره ها چگونه به وکیل ارجاع داده می شود؟

موسسه حقوقی وکلای تلفنی به طرق مختلف تبلیغات انجام می دهد و مردم را از ارائه خدمات حقوقی توسط وکلای این موسسه آگاه می سازد. افراد براساس نیاز حقوقی خود با موسسه ارتباط گرفته و درخواست خود را مبنی بر دریافت مشاوره حقوقی اعلام می کنند. پشتیبان سایت بر اساس موضوع و مدت زمان مشاوره حق المشاوره را اعلام نموده و پس از دریافت فیش واریز وجه، اطلاعات مراجع را برای وکیل ارسال می نماید و وکیل در کمتر از 5 دقیقه بعد با مشاوره جو تماس گرفته و مشاوره انجام می شود.

 

استخدام وکیل و کارشناس

انتخاب فایل رزومه با فرمت pdf
انتخاب تصویر پرسنلی
انتخاب تصویر کارت ملی
انتخاب فایل رزومه با فرمت pdf
فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.