هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر ۵ دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت 6219861069798741 به نام آناهیتا توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: ۰۲۱۴۷۶۲۵۹۰۰

مشاوره فوری با وکیل: ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰

مشاوره حقوقی تلفنی وکلای تلفنی 
مشاوره حقوقی تلفنی، خدمتی نوین جهت ارائه خدمات حقوقی به صورت فوری و غیرحضوری است که توسط برخی از موسسات حقوقی در سطح کشور ارائه می گردد. هدف از ارائه این خدمات، سهولت دسترسی افراد به وکلا و مشاورین حقوقی کاربلد می باشد. در این بین پوکلای تلفنی با بیش از 10 سال تجربه و سابقه کار درخشان با انجام تحقیقات میدانی بسیار و بررسی نیاز مردم شرایطی را فراهم اورده است که همه افراد حتی در دور دست ترین نقاط کشور و جهان بتوانند از طریق یک تماس تلفنی با یکی از برترین و حرفه ای ترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت کرده و با پرداخت هزینه ای ناچیز و صرف زمانی بسیار محدود مشکل حقوقی خود را به صورت ریشه ای و برای همیشه برطرف سازند. از عمده مزایای فراهم ساختن خدمات مشاوره حقوقی تلفنی توسط موسسه حقوقی وکلای تلفنی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
 


 

-امکان دریافت مشاوره حقوقی در هر ساعت از شبانه روز

-مشاوره حقوقی با چندین وکیل مختلف در یک تماس 
-مشورت با برترین وکلای ایران بدون نیاز به خروج از منزل یا گرفتن مرخصی 
-عدم نیاز به رزو نوبت قبلی 
-دریافت مشاوره با وکیل در کمتر از 5 دقیقه 
-فراهم شدن شرایط مشاوه حقوقی برای تمامی اقشار جامعه 
-دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در ایام تعطیل رسمی 


فعالیت شبانه روزی بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی کاربلد این شرایط را فراهم ساخته تا افراد بتوانند در هر زمینه حقوقی با وکیل متخصص در همان حوزه مشورت نمایند. داشتن تخصص و همچنین تجربه  فعالیت در محاکم قضایی باعث شده تا وکیل با شنیدن صحبت های مشاوره جو همه جوانب کار را سنجیده و بهترین راهکار را به افراد ارائه نماید. از طرفی حضور و فعالیت بانوان وکیل در موسسه حقوقی وکلای تلفنی شرایط بهتری را برای مشاوره جویان فراهم اورده است. گاهی مواقع مشاوره گیرنده برای پرونده طلاق، تجاوز و ... نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی دارد و از بیان بسیاری موارد برای وکیل اقا معذب باشد در حالیکه دانستن همین نکات می تواند وکیل را برای رسیدن به نتیجه دلخواه یاری رساند از این رو مشورت با یک بانوی وکیل پیشنهاد می گردد. 
مسائل و مشکلات حقوقی موضوعی همه گیر است و مختص یک قشر خاص نیست. هر یک از افراد جامعه ممکن است خواسته یا ناخواسته درگیر مشکلات حقوقی شوند. در این بین کم نیستند افرادی که شرایط پرداخت هزینه های گزاف مشاوره حقوفی حضوری را ندارند فلذا به مشاورین حقوقی خانوادگی پناه می برند. این افراد تحصیلات حقوقی و تجربه کار در محاکم قضایی را ندارند و تنها بر اساس شنیده های خود راهکار می دهند بدون آنکه از عواقب آن اگاه باشند. این تصمیم گیری نااگاهانه عواقب سنگین و گاه جبران ناپذیری به همراه دارند تا جایی که ممکن است به قیمت جان افراد تمام شود و چه بهایی بالاتر از این ؟
از این رو موسسه حقوقی وکلای تلفنی با تعیین تعرفه هایی بسیار مقرون به صرفه و مناسب تر از همه جا، شرایط  را برای دریافت مشاوره حقوقی با افراد کاربلد و متبحر فراهم ساخته است. تا همه افراد با هر سطح درامدی بتوانند با وکلا و مشاورین متخصص مشورت نموده و از مشکلات اتی جلوگیری نمایند .

 

پیشگیری بهتر از درمان 
جمله ای گوش آشنا اما غریب. شاید از خودتان بپرسید این جمله چه ربطی به حقوق و مسائل حقوقی دارد؟ اجازه دهید موضوع را با یک مثال ملموس شفاف سازی کنیم. دندان شما به اندازه یک نقطه خراب شده است دو راهکار برای شما وجود دارد اول اینکه قبل از گسترش پوسیدگی به یک دندان پزشک مراجعه و مشکل را برطرف نمایید. راه حل دوم اینجاست که به دندان پزشک مراجعه نمی کنید و با یکسری نسخه خانگی به صورت موقت درد را برطرف کرده اما پوسیدگی در حال پیشروی است وزمانی متوجه می شوید که دیگر هیچ کاری نمی توان کرد بجز کشیدن دندان . در دنیای حقوق هم شرایط به همین صورت است. یک مشکل حقوقی پیش پا افتاده و ساده ممکن است منجر به فاجعه ای بزرگ شود. فلذا پیشنهاد می شود که قبل از انجام کوچکترین کار حقوقی با دریافت یک مشاوره حقوقی تلفنی مشکل را به صورت ریشه ای برطرف نمایید. گاهی مواقع متاسفانه مشورت حقوقی با وکلا و مشاورین تازه کار و بی تجربه پرونده را به جایی می کشاند که هیچ راه حل دیگری وجود نخواهد داشت.


عواقب عدم دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 
هیچ انسانی به همه علوم آگاه نیست بنابراین برای حل هر مسئله ای نیاز به راهنمایی های فرد خبره در آن زمینه دارد. فرد متخصص به تمامی فراز و نشیب مسیر اگاه است و به ما کمک می کند تا سریعتر و با آسیب کمتری طی کنیم. عدم دریافت مشاوره حقوقی از وکیل شما را از مسیر درست منحرف کرده در نتیجه زمان بیشتری را درگیر این مسئله هستید و احتمال به نتیجه رسیدن و برد شما هم بسیار پایین می آید. حتی بسیاری مواقع افراد به امید صرفه جویی از وکیل کاربلد مشورت نمی گیرند و در انتها متوجه می شوند که چندین برابر هزینه کرده اند و بی نتیجه بوده است .

نگارش فوری لوایح و اوراق قضایی 
شما با یکی از وکلا به صورت تلفنی مشورت کرده اید و وکیل صلاح را بر این دانسته که لایحه، دادخواست، اظهارنامه و ... تقدیم دادگاه نمایید. اولین جمله ای که به ذهنتان می رسد این است که من که بلد نیستم چطور بنویسم؟ باید به کجا مراجعه کنم؟
باید گفت که اصلا نگران نباشید. شما هزینه نگارش را واریز کرده و به ما اطلاع می دهید. پس از تاییدیه مالی، شمار را به همان وکیلی که مشورت کرده اید ارجاع می دهیم . وکیل با شما تماس گرفته مدارک و مستنداتی که لازم است را از طریق واتس اپ ارسال می نمایید. وکیل براساس مدارک و مستندات و توضیحات شما نگارش را انجام داده و در کمتر از 24 ساعت در واتس اپ شما ارسال میکند. 

 

مشاور حقوقی همان وکیل است ؟
وجه اشتراک مشاور حقوقی و وکیل، داشتن تحصیلات حقوقی می باشد. مشاور حقوقی  پروانه وکالت ندارد و می تواند در مسائل حقوقی مقدماتی بسیار کمک کننده باشد اما وکیل در آزمون وکالت شرکت کرده و پس از قبولی به مدت چند ماه دوره کارآموزی طی کرده است. درجلسات دادگاه حضور داشته و از تجربیات وکیل سرپرست خود استفاده می کند. پس از آزمون بسیار دشوار اختبار پروانه وکالت دریافت می کند. سوگند یاد می کند که جهت احقاق حق موکل خود تلاش نماید. پذیرش پرونده های متعدد و حضور در جلسات دادگاه منجر به کسب تجربه وکیل خواهد شد در نتیجه مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری می تواند برگ برنده ای برای شما باشد و با خیال راحت مشکلات حقوقی پیچیده خود را به او بسپارید. 

 

در چه زمینه هایی می توان مشاوره حقوقی تلفنی داشت؟
دنیای علم حقوق دنیای گسترده ای است به گونه ای که لحظه به لحظه زندگی ما به نوعی با مسائل حقوقی عجین شده است . به جرات می توان گفت از بدو تولد تا لحظه مرگ با مسائل حقوقی به اشکال مختلف سر و کار داریم . از جمله این موارد می توان به مشاوره حقوقی ثبت احوال( گواهی ولادت، دریافت شناسنامه، اثبات نسب و ...)، مشاوره حقوقی خانواده ( ازدواج، مهریه، طلاق, حضانت، ازدواج مجدد، خیانت و ...)، مشاوره حقوقی اداره کار و تامین اجتماعی(روابط کارگر و کارفرما، بیمه، بازنشستگی، شکابیت از کارفرما و ...) مشاوره حقوقی کیفری( قتل، تجاوز، سرقت، جرائم رایانه ای، زنا و ...) و مشاوره حقوقی ملکی و شرکت ها اشاره نمود. 


 مشاور حقوقی تلفنی کاربلد کیست؟
دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ومشورت با وکیل امری بسیار مهم و ضروری است. اما اینکه مشاوره حقوقی با چه کسی انجام شود اهمیت بیشتری داردچرا که راهنمایی اشتباه نه تنها کمک کننده نیست بلکه شرایط را دشوارتر می سازد. اما یک مشاور یا وکیل خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
داشتن دانش و تجربه در زمینه تخصصی، حوصله و بردباری، فن بیان خوب، قدرت متقاعد سازی، شنونده خوب بودن، مسئولیت پذیر بودن، دلسوزی، توانایی حل مشکلات پیچیده حقوقی، قدرت تصمیم گیری در شرایط بحرانی از ویژگی های بارز یک مشاور حقوقی خوب است. 
در مشاوره حقوقی تلفنی، مشاور و مشاوره جو همدیگر را نمی بینند و این موضوع حساسیت کار را بالا می برد. فردی در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی موفق خواهد بود که روابط عمومی بالایی داشته و بتواند اعتماد مشاوره جو را جلب نماید تا مراجع با اطمینان خاطر همه موراد را بیان کرده و وکیل مدارک و مستندات بیشتری برای بررسی قضیه و ارائه راهکار درست داشته باشد. 

چرا باید با مشاور حقوقی تلفنی مشورت کرد؟
برنامه سفر به شهری دیگر داریم  برای اینکه راه را گم نکنیم از افرادی که مسیر را رفته اند سوال می کنیم که کدام مسیر کوتاه تر است، ترافیک کمتری دارد، مسیر هموار است، لباس گرم لازم است یا نه  و ... همه این کارها را می کنیم تا با اگاهی و تسلط به شرایط  شهر مورد نظر هزینه، وقت و انرژی کمتری مصرف نماییم و به سلامت به مقصد برسیم. این نمونه کوچکی از هزاران انتخابی است که در روز انجام می دهیم و برای موفق شدن از افراد باتجربه کمک میگیریم. حال به نظر شما درمورد مسائل حقوقی که حتی یک علائم نگارشی می تواند نتیجه را تغییر دهد مشاوره با وکیل از نان شب واجب تر نیست؟ مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل قبل از انجام هر اقدامی به ما کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیریم و با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل خود را حل نماییم. مشاور حقوقی یا وکیل تمام شواهد را بررسی کرده و بر اساس شناختی که از قانون دارد شما را راهنمایی می کند حتی به شما می گوید که چه مدارک و مستنداتی لازم است برای ارائه به دادگاه جمع اوری کنید که دست پر در جلسه حضور پیدا کنید. چگونه صحبت کنید. چه مواردی را حتما باید بیان نمایید و چه مواردی اضافی هستند و باید از انها صرف نظر نمایید. هر اقدامی که لازم است را به شما اعلام می کند تا در بهترین زمان انجام دهید و زمان خود را از دست ندهید و به حق و حقوق خود برسید.


مشاوره حقوقی فوق تخصصی
مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلا و مشاورین متبحر انجام می شود. یک مشاور حقوقی تخصصی در همه زمینه ها اطلاعات حقوقی دارد و به راحتی می تواند مشکلات حقوقی ساده و نسبتا پیچیده را برطرف سازد. گاهی مواقع مشاوره جو مشکل حقوقی خیلی پیچیده ای دارد که مستلزم بررسی های بسیار تخصصی و حرفه ای است در این صورت توصیه می شود از مشاوره حقوقی فوق تخصصی استفاده شود. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که فرق مشاوره حقوقی تخصصی با فوق تخصصی در چیست؟ بایدگفت که مشاوره حقوقی فوق تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه کار در محاکم قضایی انجام می گیرد. این افراد در یک زمینه خاص فعالیت می کنند. برای روشن شدن موضوع یک مثال ملموس را برای شما عنوان می کنیم. همه ما زمانی که یک دل درد ساده، سردرد یا معده درد داریم به یک پزشک عمومی مراجعه می کنیم و با پرداخت حق ویزیت کمتری مشکل را برطرف می کنیم. اما بدون شک مواردی بوده که وقتی به پزشک عمومی مراجعه می کنیم راه درمانی پیدا نمی کند و خود پزشک ما را به یک پزشک متخصص و یا فوق تخصص ارجاع می دهد چرا که بیماری ما پیچیده تر از چیزی است که یک پزشک عمومی بتواند آن را برطرف نماید. بعنوان مثال بیماری سرطان یکی از مواردی است که باید به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی قرارگیرد و درمان به صورت دقیق و اصولی باشد کوچکترین سهل انگاری و یا درمان اشتباه ممکن است به قیمت از دست دادن جان بیمار تمام شود. در خصوص پرونده های حقوقی نیز شرایط مشابهی وجود دارد مسائلی مانند طلاق، نفقه، حضانت، خرید ملک، سرقت های کوچک و ... را با یک مشاوره حقوقی تخصصی می توان  برطرف کرد. اما پرونده هایی مانند قتل، قتل های زنجیره ای، سرقت های بزرگ، ادم ربایی، قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، تجاوز به عنف، توهین به مقدسات، شرکت ها و ... مواردی است که باید به صورت دقیق و موشکافانه بررسی گردد چرا که کوچکترین شواهد می تواند به نجات جان افراد منجر شود. با توجه به موارد ذکر شده هزینه مشاوره حقوقی فوق تخصصی نیز  به مراتب بیشتر از هزینه  مشاوره حقوقی تخصصی است .

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی 
هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به صورت دقیقه ای محاسبه می شود. مدت زمان مشاوره از 5 دقیقه تا 1 ساعت می باشد. هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به این ترتیب می باشد:
5 دقیقه مشاوره حقوقی 50000تومان 
10 دقیقه مشاوره حقوقی 100000تومان
20دقیقه مشاوره حقوقی 200000تومان 
30دقیقه مشاوره حقوقی 250000تومان 
60دقیقه مشاوره حقوقی 300000تومان

کیف پول و مزایای آن 
موسسه حقوقی وکلای تلفنی شرایطی را تحت عنوان کیف پول در نظرگفته است تا افراد با خیال آسوده از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنند. سوالی که مطرح می شود این است که منظور از کیف پول چیست؟ افراد بسیاری هستند که برای انجام امور خود از مشاوره حقوقی تلفنی حتما استفاده می کنند بنابراین ممکن است ساعت 3 بامداد مشاوره بخواهند اما شرایط واریز حق المشاوره را نداشته باشند و باید بی خیال مشورت خود شوند اما این تصور اشتباه است چرا که موسسه حقوقی وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می دهد که مبلغی را در کیف پول خود شارژ نمایید تا هر زمان و ساعتی که نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی داشتید دیگر نگران واریز حق المشاوره نباشید و خیلی راحت از شارژ کیف پول خود استفاده نمایید. حتی پس از تمام شدن شارژ کیف پول، می توانید مجدد آن را شارژ نمایید و بدون معطلی برای واریز وجه و تاییدیه گرفتن از امور مالی ، خیلی سریع با وکیل مشورت نمایید. مزیت دیگر کیف پول این است که حق المشاوره در حالت عادی برای هر دقیقه 4000 تومان می باشد در حالیکه برای کیف پول هر دقیقه 2500 تومان می شود که مقرون به صرفه تر است. 


هزینه تماس تلفنی چه کسی است؟
هزینه تماس تلفنی با وکیل است. پس از واریز حق المشاوره و ارسال فیش واریز در واتس اپ ، هماهنگی لازم برای مشاوره با وکیل انجام می شود. وکیل در کمتر از 5 دقیقه بعد با شما تماس می گیرد و هزینه مکالمه توسط وکیل پرداخت می شود و شما هیچ مبلغی بابت هزینه مشاوره حقوقی تلفنی پرداخت نمی کنید. 

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان
موسسه حقوقی وکلای تلفنی جهت خدمت رسانی بهتر به مردم عزیز بستر لازم برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان را فراهم ساخته است. در صورت نداشتن رمز پویا،  عدم دسترسی به دستگاه ATM  و موارد مشابه می توانید به وبسایت موسسه حقوقی وکلای تلفنی به آدرس www.vakiltel.org  مراجعه کرده و با خیال راحت از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان استفاده نمایید. در مشاوره حقوقی انلاین و رایگان، شما سوال خود را تایپ کرده، وکلا و مشاورین ما در کمتر از 20 دقیقه پاسخ سوال شما را به صورت کامل ارسال می نمایند. 
نکته قابل توجه این است که برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و یا واتس اپی هزینه دریافت می شود. این هزینه مشاوره حقوقی تلفنی کاملا منصفانه و طبق تعرفه می باشد.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی  شامل چه مواردی می باشد؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی شامل تماس تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل متخصص در زمینه مشکل و یا سوال حقوقی شما بوده که در چندین بازه زمانی متفاوت انجام می گیرد؛ به عنوان مثال، شما با پرداخت تنها بیست هزار تومان امکان دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل متخصص را خواهید داشت و این در حالتی است که خود وکیل با شما تماس می گیرد و شما ملزم به پرداخت هزینه های جانبی، همچون هزینه تماس تلفنی نیستید.

در گام بعدی شما امکان دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در ۱۵ دقیقه را تنها با صرف هزینه 50 هزار تومان خواهید داشت و این بدان معناست که شما با صرف هزینه ای منصفانه به راه حل اختصاصی مشکل حقوقی خود خواهید رسید.

البته بازه های زمانی ۲۰ دقیقه ای یا ۳۰ دقیقه ای و همینطور ۱ ساعته نیز موجود هستند که با توجه به افزایش زمان آن ها قیمت های نسبتاً بالاتر، اما منصفانه ای دارند که در جدول مورد نظر شاهد آن هستید.

آیا جدول هزینه مشاوره حقوقی تلفنی در وکیل تلفنی مطابق با تعرفه قوه قضایی می باشد؟

کیفیتی بالاتر از تعرفه اما قیمتی کمتر از آن دارد؛ به عبارت دیگر، هزینه یک ساعت مشاوره حقوقی طبق تعرفه قوه قضاییه ساعتی ۵۰۰ هزار تومان است؛ اما این هزینه مشاوره تلفنی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تنها یک پنجم از مبلغ فوق است و به میزان 150هزار تومان می باشد.

نکته: هزینه کمتر از تعرفه قوه قضاییه در وکیل تلفنی، به معنای کیفیت پایین تر از عرف نیست؛ چراکه ما برای خدمات حقوقی خود ضمانت قیمت را توأم با ضمانت کیفیت بنا نهاده ایم به  عبارت دیگر از شما از مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل راضی نبوده اید وکیل پایه یک دادگستری برای مشاوره حقوقی تلفنی به همان مدت تایم که برای مشاوره حقوقی اول رزرو کرده بودید برای ارایه مشاوره حقوقی خدمت شما تماس میگیرند .

 

 

 

چگونه هزینه ها را پرداخت نمایم؟

پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین، بسیار ساده است؛ البته اگر شما دسترسی کافی به اینترنت ندارید، حتی امکان کارت به کارت کردن هزینه از طریق عابر بانک نیز برای شما مهیاست ...

با توجه به تفاصیل فوق شما می توانید به دو روش زیر هزینه مشاوره حقوقی تلفنی را پرداخت نمایید:

۱)پرداخت مستقیم از طریق درگاه بانکی: در این روش شما تنها کافیست تا یکی از موارد دلخواهتان را در چارت هزینه ای انتخاب نمایید و بر روی دکمه سبز رنگ پرداخت آنلاین (که در رو به روی مورد انتخابی شما قرار گرفته است) کلیک کرده یا آن را لمس نمایید؛ در این هنگام شما به درگاه آنلاین بانک ملت منتقل شده و می توانید با ورود اطلاعات کارت خود، اقدام به پرداخت آنلاین نمایید.

هشدار: اگر کارت شما رمز دوم نداشته باشد یا رمز پویای آن فعال نباشد؛ بهتر است از روش دوم استفاده نمایید که برای رفاه حال شما هم میهنان عزیز تعبیه شده است ...

۲)روش دوم (کارت به کارت به حساب موسسه): در این روش شما می توانید که یکی از مبالغ دلخواه را که در روبه روی مدت زمان انتخابی شما قرار گرفته است، انتخاب نموده و به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید؛ سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نموده تا وکیل متخصص در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس حاصل نماید.

 

از کجا مطمئن باشم که بعد از واریز با من تماس گرفته می شود؟

موسسه حقوقی وکلای تلفنی با سابقه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات حقوقی تلفنی به سراسر کشور در حال خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد. این موسسه به صورت کاملا قانونی و با اخذ مجوزهای لازم در حال فعالیت است.علاوه براین دارای اینماد الکترونیک است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و یا سایر خدمات این موسسه بهره مند شوید.

 

ایا یا این مشاوره مشکل من حل می شود؟

دنیای علم حقوق بسیار گسترده و پیچیده است و بدون بررسی دقیق و موشکافانه موضوع توسط یک وکیل یا مشاور کاربلد و با تجربه نمی توان پاسخ قاطعی داد. پس این الزامی است که شما ابتدا یک مدت زمان کوتاه با وکیل یا مشاور مشورت کرده و در صورت لزوم مجدد نسبت به تمدید شارژ مشاوره اقدام نمایید.

 

امکان تعیین زمان مشاوره تلفنی بعد از واریز وجه

گاهی مواقع شما حق المشاوره را پرداخت و فیش آن را ارسال می کنید پس از آن پشتیبان سایت با وکیل هماهنگ می نماید اما در همان حین موقعیتی پیش می آید که شرایط دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ندارید در این صورت تکلیف شما چیست؟ آیا بعد از آن نمی توانید با وکیل مشورت کنید و پول شما سوخت شده است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که شما می توانید تا 24 ساعت پس از واریز وجه با یکی از وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید. کافی ست با پشتیبانی سایت تماس گرفته و اعلام نمایید در چه ساعتی شرایط مشاوره دارید. وکیل یا مشاور در همان ساعت اعلامی با شما تماس خواهد گرفت.

 

عدم رضایت از مشاوره حقوقی تلفنی

موسسه حقوقی وکلای تلفنی همه جوانب کار را سنجیده و اقدام به استخدام وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی کاربلد نموده است تا مردم بتوانند به درستی مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایند. در این بین گاها ممکن است یکی از مراجعین اعلام نارضایتی نماید در این صورت پس از بررسی علل نارضایتی مشاوره ایشان توسط یکی دیگر از وکلا انجام خواهد شد بدون اینکه دیگر هزینه ای پرداخت نمایند. علت در نظر گرفتن این شرایط در وهله اول احترام به نظر کاربر و بعد از آن هم اطمینان این موسسه از عملکرد درست وکلا و مشاورین خود می باشد.

 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

بیشتر بخوانید: استارتاپ و مباحث مربوط به آن

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار خود

 

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.