وکیل ملکی خوب برای خرید ویلا در شمال

وکیل ملکی خوب برای خرید ویلا در شمال

وکیل ملکی خوب برای خرید ویلا در شمال

برای خرید ویلا در شمال چه نکاتی را بایستی رعایت نمود؟ آیا مشورت با وکیل ملکی مجرب در شمال برای خرید ویلا ضروری است؟ چگونه می توان وکیل ملکی خوب در شمال را تشخیص داد؟ آیا امکان مشاوره با وکیل ملکی برای خرید ویلا در شمال در روزهای تعطیل نیز وجود دارد؟ خرید ویلا در شمال کشور با توجه به شرایط آب و هوایی و اقتصادی فوق العاده ای که این منطقه دارد، همواره مورد توجه افراد بوده است. در همین راستا آن اشخاصی می توانند یک معامله خوب را تجربه کنند که برای تنظیم قرارداد خرید و فروش ویلا در شمال کشور از وکیل ملکی مجرب در شمال بهره ببرند. به همین خاطر قصد داریم در این مقاله به صورت کامل و تفصیلی به این موضوع بپردازیم. پس با یکی دیگر از مجموعه مقالات موسسه حقوقی وکلای تلفنی، همراه ما باشید.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

 

وکیل ملکی خوب چه خصوصیاتی دارد؟

همانطور که گفته شد برای خرید ویلا در شمال بایستی از یک وکیل ملکی خوب در شمال کمک گرفت. با این حال پیدا کردن چنین وکیلی کار بسیار سختی خواهد بود. به طوری که بسیاری از افراد، تمایلی نسبت به دریافت مشاوره حقوقی ملکی برای خرید ویلا در شمال از خود نشان نمی دهند. در نتیجه بایستی شما را با خصوصیات وکیل ملکی خوب در شمال آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی جهت خرید ویلا در شمال اقدام فرمایید. این ویژگی ها عبارتند از:

 • تسلط کامل بر قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی ملکی.
 • تسلط کامل بر آیین دادرسی مرتبط با انواع دعاوی ملکی.
 • داشتن تحصیلات تکمیلی مرتبط با دعاوی ملکی.
 • داشتن نرخ بالای پیروزی در پرونده های مربوط به دعاوی ملکی.
 • داشتن توانایی تحلیل حقوقی دعاوی مذکور.
 • امکان نگارش اوراق قضایی لازم.

شما می توانید برای مشاوره با وکیل ملکی مجرب در شمال از طریق مشاوره حقوقی انلاین و رایگان با ما در ارتباط باشید.

 

 

مشاوره حقوقی ملکی

 

اهمیت مشورت با وکیل ملکی قبل از خرید ویلا

همانطور که ذکر شد، افراد معمولا تمایل کمی برای دریافت مشاوره حقوقی ملکی جهت خرید ویلا در شمال از خود نشان می دهند. در حالی که این کار بسیار حائز اهمیت است. همچنین کوچک ترین کوتاهی در انجام مشاوره حقوقی با وکیل ملکی می تواند منجر به از دست رفتن تمامی اندوخته های مالی یک فرد شود. در نتیجه مشورت با وکیل ملکی قبل از خرید ویلا با توجه به مزایایی که دارد، بسیار مهم است. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • جلوگیری از کلاهبرداری ملکی.
 • تنظیم قرارداد خرید و فروش ویلا در شمال به صورت اصولی.
 • آشنایی با حقوق و تکالیف هر کدام از طرفین.
 • جلوگیری از ایجاد اختلافات آتی.
 • جلوگیری از صرف هزینه های رسیدگی به اختلافات آتی.
 • پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی.
 • پیشگیری از تبانی مشاور املاک با یکی از طرفین.

اکنون که با اهمیت مشاوره حقوقی ملکی قبل از خرید ویلا در شمال آشنا شدید، قطعا به دنبال مشاوره با وکیل ملکی مجرب در شمال هستید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از برترین وکلای ایران با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاوره حقوقی هبه
مشاوره حقوقی اجاره 
مشاوره حقوقی اثبات مالکیت
مشاوره حقوقی ملکی 
درباره ما 

 

عمده مشکلات حقوقی خرید ویلا در شمال

با توجه به اینکه در سال های اخیر، تقاضای خرید ویلا در شمال بسیار افزایش یافته است، شاهد وقوع مشکلات عدیده حقوقی پیرامون این موضوع هستیم. مهمترین مشکل حقوقی که پیرامون خرید ویلا در شمال ممکن است گریبانگیر شما نیز شود، کلاهبرداری خرید ویلا در شمال می باشد.

این مسئله می تواند ابعاد گوناگونی داشته باشد که از توضیح تفصیلی آن خودداری می نماییم. با این حال بهتر است برای جلوگیری از کلاهبرداری خرید ویلا در شمال اقدامات زیر را انجام دهید:

 • بررسی کامل و تفصیلی تمامی جزئیات سند مالکیت ملک.
 • بررسی اسناد و مدارکی همچون صورت مجلس تفکیکی، گواهی پایان کار و غیره.
 • اطمینان حاصل کردن از اصل بودن اسناد فوق الذکر.
 • بررسی نمودن طرح های عمرانی شهری و روستایی مصوب از جانب شهرداری یا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت جلوگیری از جریمه شدن یا حکم تخریب سازه در آینده.
 • حضور فیزیکی و مشاهده عینی ملک و انجام تحقیقات محلی جهت آشنایی با شرایط فیزیکی و محیطی ملک نظیر دسترسی به آن، وجود وسایل نقلیه عمومی و غیره.
 • تنظیم اصولی مبایعه نامه جهت حفظ منافع طرفین توسط وکیل ملکی خوب در شمال.
 • استعلام وقفی بودن یا نبودن ملک از اداره اوقاف.

 

 

وکیل ملکی در شمال

 

مشورت با وکیل ملکی در روزهای تعطیل

در بسیاری از مواقع پیش می آید که متقاضیان خرید ویلا در شمال، نیازمند مشاوره حقوقی فوری باشند اما به علت عدم در دسترس بودن وکیل در روزهای تعطیل نتوانند مشاوره حقوقی بگیرند و متحمل ضرر و زیان مالی زیادی شوند. ما در موسسه حقوقی وکلای تلفنی در راستای حل این مشکل قدم برداشته ایم. در واقع خدمات حقوقی وکلای تلفنی به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته حتی تعطیلات رسمی ارائه می گردد. در نتیجه شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

حق الوکاله وکیل ملکی در پرونده کلاهبرداری خرید ویلا

در آخرین بخش از این مقاله بایستی به سراغ حق الوکاله وکیل ملکی برای پرونده کلاهبرداری خرید ویلا در شمال برویم. این حق الوکاله در ابتدا بر اساس توافق طرفین تعیین خواهد شد اما در صورتی که توافقی حاصل نشود، حق الوکاله وکیل ملکی بر اساس تعرفه حق الوکاله در سال 1402 مشخص می شود. شما می توانید برای اطلاع از این تعرفه از طریق مشاوره حقوقی با متخصصین موسسه حقوقی وکلای تلفنی در ارتباط باشید.

 

 


سوالات متداول

نظرات

فاطمه عمادی

‎،باسلام بهترین وکیل ملکی متخصص در زمینه ملک و خانه، نقش بسیار حیاتی را در معاملات ملکی ایفا می‌کند. از مشاوره در خرید و فروش ملک تا حل اختلافات مربوط به امور ملکی، وکلا ملک از دانش فنی و تجربه قانونی خود برای راهنمایی و حمایت از موکلان خود استفاده می‌کنند. در امور ملکی و املاک، حقوق مسکن یکی از بخش‌های مهم است که برای افراد و شرکت‌ها در سراسر جوامع جهانی اهمیت فراوانی دارد . وکیل باید تخصص و تجربه لازم برای پیگیری انواع دعاوی ملکی و ثبتی را داشته باشد، از جمله دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی.توانایی در تنظیم قراردادهای ملکی و قادربه تنظیم و بررسی انواع قراردادهای ملکی مانندخرید، فروش، رهن و اجاره باشد و به موکل خود در این زمینه راهنمایی کند و تجربه و مهارت در دفاع از موکل: وکیل خوب باید تجربه کافی برای دفاع از موکل خود در دادگاه داشته باشد و قادر به پیگیری موارد مختلف و حل گره‌های حقوقی باشدامانت‌داری و حریم خصوصی: بهترین وکیل باید امانت‌دار بوده و حریم خصوصی موکل را رعایت کند


بهنام رحمانی فرد

با سلام عمده مشکلات حقوقی خرید ویلا در شمال با توجه به اینکه در سال های اخیر، تقاضای خرید ویلا در شمال بسیار افزایش یافته است، شاهد وقوع مشکلات عدیده حقوقی پیرامون این موضوع هستیم. مهمترین مشکل حقوقی که پیرامون خرید ویلا در شمال ممکن است گریبانگیر شما نیز شود، کلاهبرداری خرید ویلا در شمال می باشد. این مسئله می تواند ابعاد گوناگونی داشته باشد که از توضیح تفصیلی آن خودداری می نماییم. با این حال بهتر است برای جلوگیری از کلاهبرداری خرید ویلا در شمال اقدامات زیر را انجام دهید: بررسی کامل و تفصیلی تمامی جزئیات سند مالکیت ملک. بررسی اسناد و مدارکی همچون صورت مجلس تفکیکی، گواهی پایان کار و غیره. اطمینان حاصل کردن از اصل بودن اسناد فوق الذکر. بررسی نمودن طرح های عمرانی شهری و روستایی مصوب از جانب شهرداری یا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت جلوگیری از جریمه شدن یا حکم تخریب سازه در آینده. حضور فیزیکی و مشاهده عینی ملک و انجام تحقیقات محلی جهت آشنایی با شرایط فیزیکی و محیطی ملک نظیر دسترسی به آن، وجود وسایل نقلیه عمومی و غیره


امین

برای خرید ویلا در شمال بایستی از یک وکیل ملکی خوب در شمال کمک گرفت. با این حال پیدا کردن چنین وکیلی کار بسیار سختی خواهد بود. به طوری که بسیاری از افراد، تمایلی نسبت به دریافت مشاوره حقوقی ملکی برای خرید ویلا در شمال از خود نشان نمی دهند. در نتیجه بایستی شما را با خصوصیات وکیل ملکی خوب در شمال آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی جهت خرید ویلا در شمال اقدام فرمایید


رحمنی

بدلیل حجم بالای ساخت ساز و افزایش قیمت ها، بسیاری از افرادی که دنبال سود و منفهت بیشتر می گردند نیز چشم طمع به آن دوخته اند پس باید در این امور با دقت و هوشیاری زیادی عمل نمود تا افسار و زمام امور را بدست هر کسی نسپاریم، جهت تنظیم یک قولنامه مناسب و خرید یک ویلا در شمال موارد بسیار مهمی هستند که باید به همه آنها دقت نمود و چنین شرایطی در موسسه وکیل تلفنی برای همگان فراهم بوده و می توانید با تماس با این موسسه نسبت به حل مشکلات خویش اقدام نمایید.


آزاده

توجه به بحث مشاوره حقوقی ملکی از این جهت اهمیت دارد که می‌تواند از خسارات سنگینی که ممکن است به افراد در معاملات ملکی وارد شود، جلوگیری به عمل آورد.


M.j sheykhi

از ويژگي هاي وكيل ملكي خوب عبارت است از: تسلط کامل بر قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی ملکی. تسلط کامل بر آیین دادرسی مرتبط با انواع دعاوی ملکی. داشتن تحصیلات تکمیلی مرتبط با دعاوی ملکی. داشتن نرخ بالای پیروزی در پرونده های مربوط به دعاوی ملکی. داشتن توانایی تحلیل حقوقی دعاوی مذکور. امکان نگارش اوراق قضایی لازم.


مهران رمضان پناه

سلام ویژگی‌های وکلای متخصص ملکی، دانش حقوقی و تسلط وی درزمینهٔ‌های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک است. یک وکیل متخصص ملکی باید به قوانین و مقررات مربوطه، آرای وحدت رویه مرسوم در دادگاه‌ها، نظریات اساتید برجسته حقوقی و دکترین حقوقی و همچنین به عرف هر منطقه مسلط باشد.


مجید شیخی

سلام و احترام ب نظره بنده تسلط کامل بر قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی ملکی یکی از هنر های اصلی وکیل می‌باشد که می‌بایست با تسلط ب قوانین کمک شایانی ب موکل نماید با تشکر


مجید شیخی

سلام و احترام ب نظره بنده تسلط کامل بر قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی ملکی یکی از هنر های اصلی وکیل می‌باشد که می‌بایست با تسلط ب قوانین کمک شایانی ب موکل نماید با تشکر


محمد نوربخش

عقد بیع یا خرید و فروش می تواند کتبی یا شفاهی باشد یا حتی می تواند بدون رد و بدل شدن هیچ لفظی صورت گیرد (بیع معاطات) 1- یکی از مهم ترین و متداولترین انواع قراداد، قراداد بیع یا همان قرارداد فروش است. 2- افراد برای آنکه بتوانند به تعهدات خود نظم و ترتیب بخشند باید آنچه در عالم ذهن به وقوع می پیوندد را در قالب الفاظ و به صورت کتبی منعقد سازند تا به این وسیله آثار قانونی بر قرارداد مکتوب وارد شود. ضمن اینکه برای اثبات مسائلی که در تعهدات طرفین وجود دارد می توان به قرارداد رجوع کرد. 3- از جمله قراردادهایی که در روابط بین مردم وجود دارد و انعقاد آن اجتناب ناپذیر است، قرارداد بیع یا مبایعه نامه است که طرفین برای انعقاد صحیح و قانونی آن ملزم هستند نکاتی را رعایت نمایند. 4- هر قراردادی از متنی تشکیل شده که این متن هم اجزایی دارد که در تنظیم قرارداد باید به آنها توجه نمود. 5- طرفین قرارداد ( با ذکر مشخصات کامل و آدرس و شماره تلفن آنها ) 6- موضوع قرارداد ( به صورت کامل مشخص شود. زیرا قرار است قرارداد در چهارچوب آن اجرا شود ) 7- مبلغ قرارداد ( به صورت کامل مشخص شود ) 8- برای ذکر نکات تکمیلی همچون زمان تحویل مبیع می توان از شروط ضمن عقد استفاده کرد. 9- شروط ضمن عقد شامل کلیه توافقات بین طرفین می شود و تنظیم دقیق آن از دعاوی احتمالی آتی جلوگیری خواهد نمود. 10- عباراتی که در تنظیم قرارداد بیع آورده می شود باید بدون ابهام باشند و به صورت عبارات حقوقی تنظیم شوند و حتی علائم نگارشی نیز می توانند در تغییر معنای جملات نقش به سزایی داشته باشند بنابراین باید به صورت دقیق به کار برده شوند. 11- برای تنظیم قرارداد بیع، تسلط به موادی از قانون مدنی که در باب بیع به تصویب رسیده است و سایر قوانین مرتبط لازم و ضروری است و همچنین توجه به عرف های موجود در جامعه در خصوص بیع. 12- امضای طرفین آنها را به آنچه نوشته شده است ملزم خواهد نمود. بنابراین در صورت اطمینان از متن قرارداد و تصمیمی که اتخاذ می کنید و با خواندن و تحلیل همه جانبه متن قرارداد، آن را امضا کنید. لازم به ذکر است اگر قرارداد در چند صفحه تنظیم شده باشد تمام صفحات آن باید امضاء شود. داشتن نسخه هایی از قرارداد به جز نسخه اصلی نیز توصیه می شود. 13- برای اطمینان خاطر می توانید از طرف قرارداد خود بخواهید با زدن اثر انگشت کنار امضایش از سوء استفاده هایی که این روزها در جعل امضای طرفین می شود خاطر شما را آسوده سازد. 14- در تنظیم قرارداد از خط خوردگی ها و حاشیه نویسی خودداری کنید و در درج تاریخ دقت لازم را مبذول دارید. 15- از هر اقدامی که راه جعل و کلاهبرداری را باز می سازد خودداری کنید و تا حد امکان برای جلوگیری از این پیش آمد قسمت سفید و پر نشده ای در قرارداد باقی نگذارید. 16- وجود شاهد در بار اثبات قرارداد حتما به کار شما خوهد آمد. پس در صورت امکان قرارداد را نزد شهود منعقد سازید و مشخصات ایشان را درج نمایید. 17- تنظیم یک قرارداد، ارزش و موضوع آن هرچه که باشد،آنقدر مهم و حساس هست که لازم باشد برای نگارش محتوا آن با اخذ مشاوره حقوقی در زمینه تنظیم انواع قرارداد (خرید،فروش، اجاره ، هبه،صلح ، وکالت، ...) با یک وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی متخصص قراردادها و یک وکیل با تجربه مشورت نمایید،


وحید فراست

در خصوص خرید و فروش ملک حتما باید متخصص در موضوعات ملکی در این خصوص نظر نهایی را دهد


قاسم رفعتی

باسلام باتوجه به این که بسیاری از خریدو و فروش ها در دفاتر املاک صورت می گیرد و قرارداد های نوشته شده به صورت پیش فرض بوده بدون این که جامع و کامل باشه و این زمینه ساز بسیاری از اختلافات می باشد .باهمراه داشتن وکیل می توان از مشکلات حقوقی پیشگیری کرد


دهقان

سلام و عرض ادب نکته حائز اهمیت در معاملات حضور وکیل با تجربه و متخصص در امور ملکی و قراردادها میباشد


محمد مومنی

وکلای دعاوی ملکی مازندران با نیازهای قانونی دعاوی ملکی کاملا آشنا هستند و به شما در این زمینه کمک می‌کنند. . وکلای ملکی با تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوق ملکی آشنا هستند و در امور خرید و فروش ملک، اجاره، انتقال و اختلافات مربوط به ملکیت نقش فعالی دارند


محمد صادق تیغ نورد

با سلام و احترام، یکی از معضلاتی که کشور ما در سالهای اخیر با ان درگیر شده است بحث خشکسالی و کم آبی می باشد که بسیاری از مردم به ویژه در نواحی شرقی از شهر و دیار خود کوچ کرده و به مناطق شمالی مهاجرت می نمایند. شمال کشور به دلیل دارا بودن از منابع آبی و نیز داشتن مراتع سرسبز و نزدیکی به پایتخت کشور از موقعیت ویزه ای درکشور ما برخودار است به همین جهت اراضی مربوط به آن نیز روز به روز افزایش پیدا کرده و همین امر باعث شده بسیاری از نظرات به سوی آن جلب شود. طبیعتا بسیاری از افراد قصد سرمایه گزاری در این اراضی را داشته و پروژه های زیادی ذر آن امضا می گردد ، بدلیل حجم بالای ساخت ساز و افزایش قیمت ها، بسیاری از افرادی که دنبال سود و منفهت بیشتر می گردند نیز چشم طمع به آن دوخته اند پس باید در این امور با دقت و هوشیاری زیادی عمل نمود تا افسار و زمام امور را بدست هر کسی نسپاریم، جهت تنظیم یک قولنامه مناسب و خرید یک ویلا در شمال موارد بسیار مهمی هستند که باید به همه آنها دقت نمود و چنین شرایطی در موسسه وکیل تلفنی برای همگان فراهم بوده و می توانید با تماس با این موسسه نسبت به حل مشکلات خویش اقدام نمایید.


ثبت دیدگاه شما

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.