ارزیابی و اعتبار سنجی بهترین وکیل مهریه در تهران

ارزیابی و اعتبار سنجی بهترین وکیل مهریه در تهران

ارزیابی و اعتبار سنجی بهترین وکیل مهریه در تهران

بهترین وکیل مهریه در تهران و مشاوره با او همان مسئله ای است که می تواند پیروزی در پرونده های طلاق را برای شما به ارمغان بیاورد. امروزه همانطور که در تیتر یک اخبار مشاهده می شود، طلاق به یک مشکل اجتماعی بزرگ و متداول ترین دعوای موجود در دادگاه های ایران به ویژه شهر تهران تبدیل شده است. به همین خاطر معمولاً دادگاه ها در مسائل فرعی طلاق نظیر مهریه، سختگیری بیشتری را از خود نشان می دهند. به علاوه، امروزه افراد زیادی به علت تعدد پرونده های طلاق و مهریه در این حوزه مشغول به وکالت هستند اما آیا می توان به همه آنها اعتماد نمود؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی اجمالی با مهریه، بهتر است با یکی دیگر از مجموعه مقالات موسسه حقوقی وکلای تلفنی همراه ما باشید.

 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

 

تعریف مهریه در قانون ایران

اولین قدم برای آشنایی با بهترین وکیل مهریه در تهران، بررسی تعریف مهریه می باشد در واقع هنگامی که یک دختر و پسر تصمیم به ازدواج می گیرند، قانون گذار احکام و قوانین فرعی از جمله مهریه را برای ازدواج آنها در نظر گرفته است. پس آشنایی با تعریف مهریه ضروری به نظر می رسد. مهریه به طور عرفی، مالی است که شوهر متعهد می شود به همسر خود بدهد و از احکام فرعی ازدواج شناخته می شود. تعریف حقوقی مهریه از تعریف عرفی آن جدا نیست. دکترین حقوقی و قانون گذار مهریه را اینطور تعریف کرده اند: «مهریه یا صداق از حقوق مالی زوجه محسوب می شود که بر اساس آن زوج یا همان شوهر متعهد می شود، این مهریه را به زن پرداخت نماید».

به علاوه باید بگوییم که مهریه دارای دو نوع کلی می باشد:

  • مهریه عندالمطالبه: در این نوع مهریه، مرد باید هرگاه که زن مهریه خود را درخواست نمود، آن را به وی پرداخت نماید.
  • مهریه عندالاستطاعه: در این نوع از مهریه توانایی مالی مرد برای پرداخت مهریه ضروری است. به عبارتی مرد در صورت داشتن توانایی مالی باید مهریه را به زن پرداخت نماید.

 

 

تعیین اصولی مهریه به کمک وکیل

بسیاری از افراد زمانی به بهترین وکیل مهریه مراجعه می­کنند که بخواهند طلاق بگیرد. در واقع وکیل طلاق در تهران می­تواند در چنین موضوعاتی به افراد کمک کند. باید بدانید که بهترین وکیل مهریه در تهران می­تواند شما را در تعیین اصولی مهریه نیز یاری نماید. در واقع قانونگذار برای تعیین مهریه از آنجایی که مهریه یک مال محسوب می­شود، شرایط خاص و ویژه­ای را در نظر گرفته است که اگر زوجین از آنها اطلاع نداشته باشند، مهریه زوجه باطل خواهد شد. پس بهترین وکیل مهریه در تهران می­تواند در تعیین اصولی مهریه به شما کمک کند. به عنوان مثال بسیاری از افراد تصور می­کنند که هر چقدر مهریه سنگین­تر و بیشتر باشد، استحکام زندگی آنها نیز بیشتر است. در ابتدا باید بگویم که عشق آن چیزی است که شما را به تشکیل خانواده سوق داده است نه مهریه. همچنین هر چقدر مهریه بیشتر باشد، وصول آن سخت است. پس شما می­توانید برای مشاوره حقوقی مهریه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

وکیل مهریه در تهران

 

وکیل مهریه خوب چه خصوصیاتی دارد؟

همانطور که ذکر شد از آنجایی که پرونده های طلاق و مهریه از جمله متداول ترین دعاوی حقوقی ایران محسوب می شوند، وکلای زیادی تصمیم گرفته اند در این حوزه فعالیت داشته باشند. به همین خاطر مشاوره با بهترین وکیل مهریه در تهران حائز اهمیت است. اکنون شاید از خود بپرسید که بهترین وکیل مهریه در تهران را چگونه باید پیدا کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید با ویژگی های بهترین وکیل مهریه آشنا شویم. این ویژگی ها عبارتند از:

  • آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به مهریه.
  • آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به طلاق.
  • تسلط بر آیین دادرسی دعاوی مربوط به مهریه و طلاق.
  • داشتن تجربه در زمینه حل و فصل پرونده های طلاق و مهریه.
  • تسلط بر قوانین و مقررات به­روز مربوط به این حوزه.
  • داشتن مدرک تحصیلی تکمیلی در حیطه حقوق خانواده.

 

 

 

مطالبه مهریه 
مشاوره حقوقی مهریه 
نگارش دادخواست مطالبه مهریه به نرخ روز 
مشاوره حقوقی خانواده 
درباره ما 

 

ادرس وکیل کاربلد مهریه در تهران

قدم بعدی برای آشنایی با بهترین وکیل مهریه در تهران، آشنا شدن با آدرس وکیل مهریه مجرب در تهران می باشد. ما در موسسه حقوقی وکلای تلفنی با در نظر داشتن اهمیت مشاوره حقوقی مهریه امکان مشاوره با با بهترین وکیل مهریه در تهران را برای شما فراهم کرده ایم. در واقع مجموعه ما با بهره مندی از بیش از 1000 وکیل مجرب در زمینه مهریه و طلاق، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. همچنین برای سهولت و راحتی متقاضیان مشاوره حقوقی مهریه، امکان مشاوره حقوقی انلاین و رایگان و همچنین مشاوره حقوقی تلفنی را فراهم کرده ایم. لازم به ذکر است که هزینه مشاوره حقوقی تلفنی بسیار ناچیز می باشد. با این حال نکات خوبی در این مشاوره به شما گفته می شود که می توانید با استفاده از آنها در پرونده های طلاق و مهریه خود پیروز شوید. شما می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

مشاوره با وکیل مهریه

 

چگونگی اعتبار سنجی وکیل مهریه در تهران

پیدا کردن بهترین وکیل مهریه در تهران کار بسیار دشواری است. به همین خاطر بایستی با بحث اعتبار سنجی وکیل مهریه در تهران بیشتر آشنا شد. امروزه به لطف اینترنت رزومه و سابقه کاری تمام وکلا در این فضا وجود دارد که می توانید در وهله اول برای اعتبار سنجی بهترین وکیل مهریه در تهران در اینترنت جستجو کنید. همچنین پرس و جو از کسانی که قبلاً با وکیل مورد نظر شما مشاوره داشته اند نیز راهگشا می باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما مشاوره حقوقی انلاین رایگان داشته باشید.

 


سوالات متداول

نظرات

بهنام رحمانی فرد

باسلام زوجین در هنگام عقد نکاح با توافق یکدیگر مهریه تعیین می نمایند که مهرالمسمیمی گویند اما آنچه که حائز اهمیت است این است که دو نوع مهریه داریم ۱-مهریه عندالمطالبه۲-مهریه عندالاستطاعه ،در مورد مهریه عندالمطالبه بایستی گفت هرگاه زوجه اراده نماید می تواند مهریه را از زوج مطالبه نماید اما مهر عند استطاعه زمانی قابلیت اجرایی دارد زوج توانایی مالی داشته باشد،برای آنکه در مورد مهریه زوجه بتواند به حقوق خود برسد بایستی با یک وکیل متخصص خانواده مشورت بگیرد،در بسیاری از مواقع به دلایل مختلف از جمله مشورت‌های نادرست از افراد مختلف می تواند به گمراهی مابیفزاید اما بهترین راه برای احقاق حقوق خود مشورت با وکیل متخصص خانواده می باشد که با کمک وکیل متخصص خانواده می توانیم به اهدافی که مورد نظر مان هست برسیم.


کاظمی

با سلام من دادخواست مهریه داده بودم و همسرم اموالشونو به صورت صوری به مادرشون انتقال دادن اما با کمک مشاوره های موسسه با کمک خانم علیزاده و نگارش های خودشون تونستم فرار از دین را اثبات کنم و ماشین و خونه توقیف کنم


سپیده کرمی

درود،بهترین راه برای وصول مهریه داشتن وکیل مهریه است که با تجربه و دانشی که دارد در زمانی سریع تر این کار انجام شود.


سید محمد مهدی خلیل زاده

با سلام و تشکر از موسسه وکیل تلفنی در سند ازدواج پیش فرض مهریه عند المطالبه است و معمولا افراد توجهی به این موضوع ندارند. در مهریه های بالا و نامتعارف بعد از اختلاف دچار مشکل می شوند.


mohamad sheykhi

مهریه، عبارت است از مالی که به موجب عقد نکاح دایم یا موقت، به ملکیت زن در آمده و او می تواند، در آن تصرف نموده و یا هر زمان که بخواهد، آن را مطالبه کند. مهریه، می تواند عند المطالبه و حال باشد. در این صورت، باید، به محض تقاضای زوجه، پرداخت شود؛ یا عندالاستطاعه بوده و پرداخت آن، منوط به توانایی مالی زوج باشد. مهر المسمی، مهر المثل ، مهر السنه و مهر المتعه، انواع مهر، بر اساس قانون مدنی می باشند.


فریبرز ذوالفقاری

با سلام هنگامی که یک دختر و پسر تصمیم به ازدواج می گیرند، قانون گذار احکام و قوانین فرعی از جمله مهریه را برای ازدواج آنها در نظر گرفته است. پس آشنایی با تعریف مهریه ضروری به نظر می رسد. مهریه به طور عرفی، مالی است که شوهر متعهد می شود به همسر خود بدهد و از احکام فرعی ازدواج شناخته می شود. تعریف حقوقی مهریه از تعریف عرفی آن جدا نیست. دکترین حقوقی و قانون گذار مهریه را اینطور تعریف کرده اند: «مهریه یا صداق از حقوق مالی زوجه محسوب می شود که بر اساس آن زوج یا همان شوهر متعهد می شود، این مهریه را به زن پرداخت نماید


محمد مهدی احمدی

پیدا کردن بهترین وکیل مهریه در تهران کار بسیار دشواری است. به همین خاطر بایستی با بحث اعتبار سنجی وکیل مهریه در تهران بیشتر آشنا شد. امروزه به لطف اینترنت رزومه و سابقه کاری تمام وکلا در این فضا وجود دارد که می توانید در وهله اول برای اعتبار سنجی بهترین وکیل مهریه در تهران در اینترنت جستجو کنید. همچنین پرس و جو از کسانی که قبلاً با وکیل مورد نظر شما مشاوره داشته اند نیز راهگشا می باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما مشاوره حقوقی انلاین رایگان داشته باشید


ثبت دیدگاه شما

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.